Masarykova základní škola

Fotogalerie

foto


Uvítání

Vážení rodiče, žáci, příznivci naší školy i náhodní návštěvníci tohoto webu! Vítám vás na stránkách ZŠ Klánovice.
Měly by Vám přehledně poskytnout všechny důležité informace o naší škole.
Michal Černý, ředitel školy.
P.S. Děkuji Tomášovi Studničnému za rozhodující podíl na jejich vytvoření i znovuoživení.

Rychlé odkazy

Elektronická ŽK
Rozvrh hodin
Jídelní lístek školní jídelny
Výběr a odhlašování obědů
Zájmové kroužky, kurzy

Kontakty

Ředitel: cerny@zs-kl.cz
Sekretariát: venkrbcova@zs-kl.cz
Ekonomka: volkova@zs-kl.cz
Školní jídelna: jidelna@zs-kl.cz
Školník: schwarzpeet@gmail.com
Školská rada: skolskarada@zs-kl.cz
Datová schránka: w4mhdkh

Kontakty na učitele najdete v sekci Pedagogický sbor.

Školní poradenské pracoviště

(psycholog, speciální pedagog, výchovní poradci, preventista SPJ)
Informace o školním poradenském pracovišti.
Konzultační hodiny školního psychologa pro rodiče (po domluvě):
PO 8.00 - 10.00
ÚT 14.00-17.30
E-mail: zs.lenska@seznam.cz
Tel. 731 488 035.

Fotoarchiv

Naše starší fotogalerie (do roku 2007) najdete ve školním fotoarchivu.

Zaměstnanci školy a kontakty na ně

Aktualizováno: 16.10.2017 Autor: admin

V tabulce najdete seznam učitelů a dalších zaměstnanců školy, jejich konzultační hodiny (po předchozí dohodě) a e-mailové spojení na ně.


Pedagogický sbor a další zaměstnanci v roce 2016/17:
Foto sboru

Fotografie zachycuje převážnou většinu pedagogů a některé další zaměstnance školy v dubnu 2017. Zleva horní řada: J.Lachout, L.Gardiančík, M.Kadlecová, D.Skotnická, T.Hollasová, M.Žaloudková, M.Černý, M.Deutsch, V.Lachoutová, D.Volková, M.Pokorná, Š.Rajová. Druhá řada shora (zbylí stojící): H.Sieglová, V.Chládková, P.Frenzelová, R.Mašková, I.Kubísková, K.Kunešová, M.Syrová, M.Horčíková, J.Žatečková, K.Kašparová, H.Fodorová, R.Lenská, S.DeMichele, L.Pfrognerová, K.Hozáková, M.Mrázová, P.Fajkusová, J.Venkrbcová, J.Bízková, J.Krejčí, H.Kadlecová, Z.Havelková, A.Emery. Sedící: M.Beaver, K.Kuzdasová, A.Ženíšková, P.Šafránková, M.Chvojková, D.Mikelová, M.Kubíčková, M.Mirovská, R.Poláková, V.Luxová, J.Fuchsová, K.Pokorná, L.Studecká. Ležící: V.Sálík, P.Schwarz.

Jak jsme se měnili a vyvíjeli, poznáte na fotografiích z let 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006., 2007, 2008,2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016.

Management školy:
JménoZkr.E-mailFunkce, co učí atd.Konzultační hodiny
PaedDr.Michal ČernýČecerny@zs-kl.cz ředitel, učí M, Aj, Dv, vede divadelní kroužek PO 15.00-16.00
Mgr.Jolana FuchsováFujolana.fuchsova@seznam.cz zástupce ředitele, vedoucí učitelka humanitní sekce (Čj, Mv), řídí redakci Časopejsku PO 14.00-15.30
Daniela Volkovávolkova@zs-kl.cz ekonomka denně 8.00-14.30
Jana Venkrbcovávenkrbcova@zs-kl.cz sekretářka denně mimo ČT 7.45-13.45
Mgr.Radka Lenskázs.lenska@seznam.czškolní psychologPO 8.00-10.00, út 14.00 - 17.30
Marie Šroubkovájidelna@zs-kl.czvedoucí školní jídelnydenně 7.00-14.30
Mgr.Jana Bízkovájana.bizkova@seznam.czkoordinátorka činnosti zájmových kroužkůÚT 12.45-13.45

Učitelé - 2. stupeň:
Mgr.Jaroslav LachoutLalachout@zs-kl.cztřídní 8.A, F, Inf, DFV, zdravotník školy, vedoucí učitel přírodovědné sekce, koordinátor ICTPO 15.00-16.00
Mgr.Štěpánka Rajová, Ph.D.Rajrajova@zs-kl.cz třídní 9.B, Př, VZ ÚT 13.30-14.45
Mgr.Radka PolákováPolradka-polakova@seznam.cz třídní 9.A, M, Ch, výchovná poradkyně pro volbu povolání ČT 14.00-15.00
Mgr.Věra LuxováLuluxova.vera@seznam.cz třídní 8.B, Nj, Z, koordinátorka švp a organizátorka lyžařských zájezdů PO 13.30-15.00
Ing.Marcela Horčíkovámarcelahorcikova@seznam.cz třídní 6.B, M, ČASP PO 14.00-15.00
Karolina KuzdasováKukkarolinakuzdasova@seznam.cz třídní 7.A, Hv, Inf...ST 12.50-13.50
Mgr.Denisa MikelováMikde.mi@seznam.cz třídní 7.B, D, VO, prevence sociálně patologických jevů ČT 14.00-15.00
Ing.Vladimír SálíkSálsalik@zs-kl.cz Tv, ČaSP, zkušený vodácký průvodce ČT 13.30-14.00
Mgr.Vlasta LachoutováVlalachoutova@zs-kl.cz třídní 6.A, Čj, D, OSv ČT 15.00-16.00
Mgr.Markéta KadlecováKamkadlecova.mak@gmail.com Aj ST 12.00-13.00
Mgr.Lukáš GardiančíkGargardiancik@zs-kl.cz TV, Aj, ČASP PO 14.00-15.00
Mgr.Jana ŽatečkováŽatj.zateckova@volny.cz Tv, SV, ČaSP PÁ 12.00-13.00
Bc.Marcela DeutschDeumarcela.deutsch@gmail.com Nj ST 13.40-15.00
Mgr.Martina ŽaloudkováŽalmartina.rajcova@seznam.cz Aj ČT 12.45-13.30
Mgr.Petra FajkusováFafajkusovap@gmail.com Aj - vedoucí kabinetu PO 12.45-13.45
Bc.Simona De MicheleDemsplacha@seznam.cz Aj ST 14.00-16.00
Ing. Zaida KarabaKarZ.de_Karaba@seznam.cz Šp.j ČT 13.10-13.55
MgA.Kateřina KroupováKrokaschmir@seznam.cz VV, DV ST 12.45-13.30
Mgr.Hana KadlecováKadhanakadlecova@volny.cz Čj, Fj ČT 14.30-15.30
Bc.Gabriela SvatošSvaagawabooks@gmail.com Aj
ThMgr.Rafal Sulwestrzakfarnost.jirny@email.cz náboženství

Učitelé - 1. stupeň:
Mgr.Renata MaškováMašrenata.masek@seznam.cz 1.A PO 12.00-13.00
Mgr.Lucie PfrognerováPfrpfrognerova@seznam.cz 1.B, vedoucí učitelka 1. st. ČT 12.00-13.00
Mgr.Ilona KubískováIkui.kubiskova@seznam.cz 2.A, klub čtenářů ST 12.00-13.00
Mgr.Jana Bízkovájana.bizkova@seznam.cz 3.B, zájmové kroužky, dopravní výchova ÚT 12.45-13.45
Mgr.Jitka KrejčíKrčkraktij@gmail.com 4.B ČT 14.30-15.30
Mgr.Hana FodorováFodfoha@centrum.cz 3.A ÚT 13.00-14.30
Mgr.Hana SieglováSiesieglova.h@seznam.cz 4.APO 14.00-15.00
Mgr.Alžběta ŽeníškováŽenalzbeta.zeniskova@seznam.cz2.B
Mgr.Monika KubíčkováKubkubickova_monika@seznam.cz 5.A ÚT 13.00-14.00
Mgr.Veronika ChládkováChlveronika.chladek@seznam.cz 5.B, výchovná poradkyně ÚT 14.00-15.00
Mgr.Magdalena RudováRudrudova@pedacademy.cz 1.C PÁ 13.00-14.00
Mgr.Klára JurováJurklarajurova@seznam.cz 2.C ČT 13.00-14.00
Mgr.Eva VáchováVaevavachova@seznam.cz 3.C PO 15.00-16.00
Mgr.Kateřina HozákováHozkaterina.hoz@seznam.cz 4.C, vedoucí pobočky PO 15.00-16.00
Mandy BeaverBeabeaver@pedacademy.cz rodilá mluvčí Aj
Alun EmeryEme rodilý mluvčí Aj
Alexis LindsayAlx rodilá mluvčí Aj
Mgr.Bohuslava GabrielováGabbohuslava.gabrielova@seznam.cz spec. ped., náprava SPU ČT 14.00-15.30

Přípravný ročník: Mgr.Kateřina Kašparová, katka.ka@centrum.cz PÁ 12.00-13.00
Pedagogičtí asistenti: Milada Mirovská, Tereza Hollasová, Ing.Markéta Syrová, Miloslava Králová, Kateřina Kunešová, Petra Krejčová, Petra Šafránková, Monika Šafránková, Michaela Pokorná, Martina Mrázová, Markéta Chvojková.
Vychovatelé školní družiny: Olga Čejchanová (vedoucí vychovatelka), Olga Klečková, Miloslava Králová, Petra Krejčová, Kateřina Kunešová, Tereza Hollasová, Martina Mrázová, Monika Šafránková.
Školník: Petr Schwarz
Uklízečky: R.Bukorová, O.Hlavatá, L.Matoušková, H. Vavříková
Kuchařky: H.Vodičková, J.Cízová, H.Zídková, L.Marešková, M.Matejková, E.Urbanová.

Kolektiv naší školní jídelny v dubnu 2017:
Kolektiv ŠJ 2017