Od září 2018 přijmeme učitelku do 1. ročníku

Aktualizováno: 5.1.2018 Autor: admin

V září 2018 budeme otvírat česko-anglickou třídu 1.C, pro kterou zatím nemáme učitele. Máte-li o tuto zajímavou práci zájem, ozvěte se vedení školy, nejlépe e-mailem.

Požadujeme pedagogickou kvalifikaci pro výuku na 1. stupni ZŠ. Očekáváme spolehlivost, kreativitu, profesionalitu, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu.

Nabízíme zajímavou práci s dětmi rodičů, kteří mají o vzdělávání skutečně zájem. Finanční ohodnocení je na poměry školství výrazně nadprůměrné. Dalším pozitivem, ale zároveň i výzvou, je denní spolupráce a komunikace s rodilými mluvčími.

Pro někoho nevýhodou může být trochu větší časová náročnost (cca 2x týdně odpolední výuka), důraz na pravidelné sebevzdělávání (což je pro jiné zase výhoda) a také faktická existence dvou nadřízených - jak ZŠ, tak naší partnerské PED Academy.

Tato práce se hodí pro ty, kteří o sobě vědí, že jsou dobří, a nebojí se to denně prokazovat, kteří rádi přijímají výzvy, zároveň jsou ale týmovými hráči respektujícími nastavená pravidla. Prostě pro skutečně kvalitní učitele. Jsme si samozřejmě vědomi, že ideál neexistuje, lze se mu pouze přiblížit. Jsme rádi, že mnozí učitelé v naší škole se mu skutečně blíží :-)

Zájemci, posílejte své profesní životopisy do 15. února 2018 na e-mail cerny@zs-kl.cz. Na tento mail se neváhejte obrátit také v případě jakýchkoli doplňujících dotazů.

PaedDr. Michal Černý, ředitel školy