Mladí filantropové – dobrodinci ze 4.A

Aktualizováno: 7.12.2017 Autor: admin

Žáci naší 4.A se přihlásili do programu vypsaného Nadací VIA se svým projektem Máme rádi psy – pomáháme jim.

K naší velké radosti byl projekt s cílem finančně pomoci starým, opuštěným a nemocným psům v psím útulku v Praze Libni vybrán.

V čem vlastně projekt spočívá?

Čtvrťáci budou od prosince až do května pořádat různé sportovní, společenské a zábavné akce pro své učitele a spolužáky z celé školy. Rádi by tímto způsobem vybrali pro psí útulek částku 5000,- Kč. Nadace VIA jim potom skutečně vybranou částku zdvojnásobí a celý obnos poputuje na konto psího útulku.

Pokud Vás článek zaujal a chtěli byste se zapojit do dobročinné akce 4.A, můžete zaslat drobný peníz na číslo účtu 5063826339/0800. Jako variabilní symbol uveďte 2222. Jde o zcela nový účet školy, který jsme zřídili za účelem bezhotovostního výběru peněz na školní akce, výlety, školy v přírodě apod. Do konce školního roku jej chceme plně zprovoznit, tohle je zatím první příležitost, při které se uplatní.

Případným dárcům patří velký dík všech žáků 4.A!