ÚT 8.00 - 10.00

Výsledky průzkumu Mapa školy

Aktualizováno: 21.6.2017 Autor: admin

Vážení rodiče a žáci,
škola již obdržela výsledky z rozsáhlého průzkumu školního klimatu a spokojenosti se školou, který pro nás na základě objednávky MČ Praha 21 zajišťovala společnost SCIO.

Předně chci poděkovat rodičům, kteří se do průzkumu zapojili, přestože pro mnohé nešlo o první dotazník v tomto školním roce. Anketu vyplnilo 46% rodičů, což znamená, že výsledky už můžeme brát vážně. Kromě rodičů vyplňovali své dotazníky také žáci, učitelé i další pracovníci školy. Opravdu upřímně děkuji všem,bez ohledu na to, zda vyjádřili spokojenost či nespokojenost. Mohu vás ujistit, že výsledky nyní velmi pečlivě analyzujeme a zcela jistě na jejich základě dojde k některým změnám ve fungování školy. Vaše názory jsou pro nás velmi cenné a jsme velmi rádi, že je nyní známe. Některé výsledky jsme očekávali, jiné nás opravdu překvapily.

Děkujeme i za odpovědi na otevřené otázky. Je naprosto jasné, že se žádná instituce nemůže zavděčit všem, ale každý jeden podnět bude prověřen, konfrontován s "tvrdými" daty a v případě potřeby řešen.

Rodičům je v této fázi určena základní, poměrně stručná zpráva, kterou můžete najít na tomto odkazu. Získaných dat je ale obrovské množství, budeme se s nimi seznamovat celé léto a můžete si být stoprocentně jisti, že získané informace použijeme při vytyčování cílů pro budoucí období.

Po zatím velmi krátké analýze těchto dat v této chvíli PŘEDBĚŽNĚ vidím tři hlavní objednávky, které musíme přetavit v cíle:
1. Učit zajímavěji a hlavně ROZMANITĚJI na 2. stupni (objednávka žáků)
2. Snížit počty ve třídách (objednávka, rodičů, učitelů i žáků)
3. Zlepšit chování žáků, především v hodinách (objednávka učitelů, ale i samotných žáků!!!)

To je v této fázi ZATÍM vše.

PaedDr. Michal Černý, ředitel školy