ÚT 8.00 - 10.00
E-mail: psycholog@zs-kl.cz

Další úspěšní žáci

Aktualizováno: 13.6.2017 Autor: admin

Rád bych touto cestou pogratuloval také dalším úspěšným sportovcům - žákům naší školy.

Tomáš Garček ze 6.B se stal nejúspěšnějším mladším žákem turnaje TOP 16 ve stolním tenise (reprezentoval TTC Klánovice). Vyhrál dvouhru i čtyřhru. Bodovali i další žáci naší školy - Martin Jandus, Matyáš Pavlíček a Ondřej Lhotka.

Dlouhodobě úspěšná je i skupina akrobatického rokenrolu Silueta FRESH, ve které působí naše sedmačky Julie Cimoradská, Eliška Říhová, Anna Cucová a Sabina Adámková. Po vítězství na mezinárodních závodech v Bratislavě a 2. místě na mistrovsví ČR se děvčata vítězstvím v soutěži Black Cup kvalifikovala na mistrovství světa.

Velmi oceňujeme a snažíme se podporovat nejen tyto úspěšné reprezentanty, ale vlastně každého, kdo se intenzivně věnuje nějakému sportu či jiné zájmové činnosti. Je radost sledovat, jak z našich současných dětí vyrůstá sebevědomá a šikovná generace mladých lidí.

M. Černý, ředitel školy