ÚT 8.00 - 10.00
E-mail: psycholog@zs-kl.cz

Školní bufet končí.

Aktualizováno: 19.5.2017 Autor: admin

Vážení rodiče, milí žáci. Pamlsková vyhláška ukončila existenci také našeho školního bufetu. Končí ke dni 31.5.2017.

Provozovatel bufetu pan Ferdinand už za stávajících podmínek nedokázal udržet bufet v plusu. Jediná možnost, jak by mohl fungovat, by byla vlastní výroba obloženého pečiva. To však za stávajících technických podmínek nedovolí zase hygiena.

Při rekonstrukci školy v letech 2017 - 18 počítáme také s vybudováním nového bufetu s přípravnou, která by vyhověla hygienickým požadavkům. Je zde tudíž naděje, že od 1. 9. 2018 začne fungovat nový a hyperzdravý školní bufet.

Do té doby je třeba svačiny dávat dětem z domova, popřípadě lze něco koupit ve vietnamském obchodě proti poště. Upozorňujeme však, že do tohoto obchodu nebudeme pouštět děti o přestávkách!!! Je to nejen přes ulici, ale také bychom porušili právě onu "pamlskovou vyhlášku".

Děkujeme za pochopení.

Michal Černý, ředitel školy