ÚT 8.00 - 10.00

Zapojení do akce SKUTEČNÝ DÁREK

Aktualizováno: 3.5.2017 Autor: admin

Vážení rodiče,
z podnětu školního žákovského parlamentu jsme se rozhodli zapojit do charitativní akce s názvem "Skutečný dárek".

Jedná se o sbírku, kterou pořádá organizace Člověk v tísni. Její podstata spočívá v tom, že se vybírá na konkrétní věci, které pomohou přímo lidem v rozvojových zemích. My jsme se rozhodli přispět na školní pomůcky a školní tabule pro děti v Demokratické republice Kongo. Jejich počet bude záležet jenom na tom, jak budeme štědří.

Finanční prostředky (stačí klidně pár korun) mohou děti začít nosit třeba ode dneška. Ty větší do ředitelny, kde na to máme kasičku, ty mladší svým učitelům, kteří nám peníze předají. Sbírku ukončíme 31. května.

Zejména v dnešní době si velice dobře uvědomujeme, že zlepšení životních podmínek v Africe může ve skutečnosti pomoci nám všem.

Bližší informace najdete na stránkách Člověka v tísni nebo přímo na adrese https://www.skutecnydarek.cz/.

Školní parlament Vám předem děkuje za případné příspěvky.