ÚT 8.00 - 10.00
E-mail: psycholog@zs-kl.cz

Výsledky zápisu do 1. ročníku

Aktualizováno: 11.4.2017 Autor: admin

Vážení rodiče, zde najdete předběžné výsledky zápisu do 1. ročníku včetně rozdělení do tříd.

Předběžné jsou proto, že rodiče některých přijatých dětí ještě zvažují odklad školní docházky, popřípadě se zúčastnili zápisu do více škol a nyní se rozhodují.
Z toho důvodu jsou pod čarou uvedeni náhradníci, kteří budou přijati, pokud se uvolní místo. Přijetí alespoň některých z nich je pravděpodobné.
Děti jsou na seznamu uvedeny pod registračním číslem. Toto číslo jste všichni obdrželi mimo jiné v potvrzovacím mailu ("ID registrace"). Jmenný seznam přijatých dětí uveřejnit nesmíme.
Pokud evidenční číslo svého dítěte v seznamu nenajdete, znamená to, že se bohužel umístilo až za těmito náhradníky a jeho přijetí by bylo možné teprve v případě, že by byli přijati i všichni náhradníci. Na základě schůze školské rady v pondělí 10.4. upřesňuji: náhradníci do tříd A a B budou přijímáni pouze v případě, že počet dětí v některé ze tříd klesne pod 27!
Číslo 22 za lomítkem není důležité, jde pouze o číslo akce (= zápis do 1. ročníku). Vaše evidenční číslo je číslo před lomítkem.
Při rozdělení do tříd A a B jsme se snažili přihlížet k Vašim přáním. Dobře víme, že jsme všem nemohli vyhovět. Věřte, že jsme se tomuto rozdělení věnovali velmi zodpovědně a z pohledu školy to lépe nešlo. Netvrdíme, že dané rozdělení je zcela definitivní. Nemáme žádný problém s výměnou dětí stylem "kus za kus", pokud se rodiče navzájem dohodnou. Ke změnám může dojít i v souvislosti s tím, že některé dítě nakonec nenastoupí.
Můžete nás informovat o tom, že Váš zájem o zařazení do paralelní třídy stále trvá. Zároveň ale prosím berte na vědomí fakt, že o rozdělení do tříd nerozhodují rodiče, nýbrž vedení školy.
Na závěr bychom rádi poprosili rodiče dětí, které jsme přijali, ale NENASTOUPÍ, aby nám to dali co nejdříve vědět.

Výsledky zápisu najdete zde:

PaedDr. Michal Černý, ředitel školy