Odhlašování obědů a výběr jídla přes internet!

Aktualizováno: 16.1.2015 Autor: admin

Vážení rodiče, milí žáci, na základě Vašich podnětů jsem pro Vás zavedli novou službu. Od 19. ledna bude možné (nikoli povinné) odhlašovat obědy a vybírat jídlo pohodlně přes web. Pozorně čtěte:

Služba zjednoduší život Vám i nám. Nebude Vás ani nic stát. Přesto Vás zatím nenutíme - záleží jen na Vás, zda se rozhodnete přihlásit. Nepřihlásíte-li se, nic se pro Vás nemění a vše budete dělat jako dosud.

Služba Vám umožní přímo přes internet bez dalšího kontaktu ŠJ vybrat jídlo (varianta 1 nebo 2) nebo i zcela odhlásit oběd, a to i na delší dobu dopředu. Funguje to jednoduše.

Pokud nic neuděláte, máte oběd přihlášen a zvolenou variantu 1 (je u ní "fajfka").

Pokud kliknete na variantu 2, "fajfka" se přesune z 1 na 2. Oběd je přihlášen, vybrali jste variantu 2.

Pokud kliknete na označenou variantu, "fajfka" zmizí a oběd je odhlášen.

Na závěr NESMÍTE ZAPOMENOUT OBJEDNÁVKU POTVRDIT kliknutím na zelené tlačítko ODESLAT. To je důležité - pokud to neuděláte, systém Vaše přání nezaregistruje!

Změnu je pochopitelně nutno provést PŘEDEM v dostatečném předstihu - nejpozději do 14.00 hodin předcházejícího dne! Později nebude přijata.
.

Služba má idalší výhody:
- umožní rodiči na dálku zkontrolovat, zda si jeho dítě oběd skutečně vyzvedlo.
- neustále vidíte svůj aktuální přeplatek. - objednávat lze předem na celý týden, odhlašovat skoro na neomezenou dobu dopředu (nevidíte konkrétní jídlo, ale u odhlášení je to jedno...)

K této službě je nejprve nutné se přihlásit. Přihlášku si od 19. ledna 2015 vyzvednete u vedoucí školní jídelny nebo stáhnete z našeho webu. V obou případech odevzdáte vyplněnou přihlášku paní vedoucí do jídelny.

Přihláška má dvě části. Horní část odevzdáte, spodní si ponecháte.

Paní vedoucí Vás na základě této přihlášky zavede do evidence. Do 24 hodin od zavedení Vám služba začne fungovat (nikoli tedy okamžitě!).

Počáteční heslo, které uvedete na přihlášku, si můžete kdykoli sami změnit (dporučuji při prvním přihlášení).

Aplikace je vybavena i funkcí "zapomenuté heslo", která funguje obdobně jako u EŽK, jen je nutné si pamatovat aspoň uživatelské jméno (které je ale zase jednodušší).

Odkaz na službu najdete v boxu "rychlé odkazy" v pravé části této stránky.

Věříme, že tuto naši novou službu oceníte.

PaedDr. Michal Černý, ředitel školy