Vítězství na plaveckých závodech

Aktualizováno: 12.11.2012 Autor: admin

Naši žáci mají opakovaně výborné výsledky v plavání. Také letos se nám podařilo navázat na úspěchy z minulých let.

Na obvodních Dětských plaveckých závodech o putovní pohár starosty Prahy 14 jsme v konkurenci 12 škol zvítězili, a to s opravdu luxusním náskokem 18 bodů před druhou ZŠ Vybíralova a 22 bodů před třetí ZŠ Chvaletická.
Sice jsme získali jen dvě z osmi individuálních vítězství v jednotlivých kategoriích, měli jsme ale největší počet bodovaných umístění (do 6. místa). Rozhodla tedy vyrovnanost a celkově kvalitní výkonnost našeho týmu, nikdo z našich reprezentantů nebyl jen do počtu.
Své kategorie vyhráli Antonín Touška a Kamila Kašparová, na stupních vítězů skončili také Sebastien Belhocine, Adéla Jánská, Barbara Hrbáčová a Jan Horníček. Poděkování a pochvala však v tomto případě patří i všem ostatním členům týmu včetně paní učitelky Žatečkové.

PaedDr. Michal Černý, ředitel školy