Pan primátor v naší škole!!!

Aktualizováno: 9.9.2011 Autor: admin

Ve čtvrtek 8. září 2011 naši školu poctil svou návštěvou pan primátor hlavního města Prahy Doc. MUDr. Bohuslav Svoboda, CSc.

Pan primátor se přišel především přesvědčit, jak naše městská část naložila s penězi, poskytnutými na rekonstrukci a dostavbu školy, a byl myslím spokojen. Po nás navštívil ještě Dětský domov a jednal se zastupiteli i o dalších otázkách, které se už školy přímo netýkaly.

V naší škole pana primátora přivítala horda Japonců. Třída 3.B má totiž za sebou "japonský" projekt, čehož jsme využili. Zdálo se nám, že třeťáci pana primátora opravdu překvapili, když ho vyzvali, aby poklekl na obřadní kobereček, kde byl slavnostně ozdoben tradiční japonskou čelenkou a obdarován miskou rýže včetně jídelních hůlek.

Situace využily také redaktorky školního Časopejsku, kterým odpověděl na pár otázek do příštího čísla. Celá návštěva proběhla velmi přátelsky a uvolněně, pan primátor rozhodně dětem svým vstřícným přístupem udělal radost. Snad jsme udělali trochu radosti také my jemu. Snad jsme ho zároveň také přesvědčili, že investice do naší školy se Praze vyplatí.

PaedDr.Michal Černý, ředitel školy

P.S. Snad budou i fotografie - sledujte fotogalerie!