Pedagogický sbor
a další pracovníci
ZŠ Klánovice

Pedagogický sbor 6.6.2007

Fotografie zachycuje převážnou většinu pedagogů a některé další zaměstnance školy 6.6.2007. Zleva horní řada: D.Volková, V.Ramertová, M.Pelánová, H.Sieglová, J.Doležalová, M.Žák, V.Sálík, P.Jurníček, L.B.Pohlová, K.Rutová. Prostřední řada: I.Paldusová, J.Venkrbcová, V.Pospíšilová, M.Prenghyová, L.Plesná, M. Horčíková, V.Luxová, M.Černý, J.Fuchsová, A.Ženíšková, Z.Šetřilová, J. Zelená, M.Kubíčková, R. Prošková, L.Boukalová. Spodní řada: S.Halevy, J. Žatečková, R.Poláková, I.Zemanská, J.Lachout, na klíně Adam Lachout (není členem sboru), V. Lachoutová, K. Kuzdasová, D.Beranová, B. Gabrielová.


Management školy:

Jméno
E-mail
Funkce, co učí atd.
Konzultační hodiny
(po předchozí dohodě)
PaedDr. Michal Černý cerny@zs-kl.cz
ředitel, učí matematiku a angličtinu, vede divadelní kroužek  ÚT 16.30 - 18.00
Mgr.Jolana Fuchsová jolana.fuchsova@seznam.cz
zástupce ředitele, třídní 9.A, vedoucí učitelka humanitní sekce (Čj, Ov) PO 14.00 - 16.00
Daniela Volková volkova@zs-kl.cz
ekonomka
Jana Venkrbcová
venkrbcova@zs-kl.cz
sekretářka
denně 7.30 - 12.30
Učitelé - 2. stupeň:

Na plný úvazek:

Mgr.Jaroslav Lachout lachout@zs-kl.cz
třídní 6.B, F , Inf, zdravotník školy, vedoucí učitel přírodovědné sekce, koordinátor ICT  PO 16.30 - 18.00
Ing.Marcela Horčíková marcelahorcikova@seznam.cz
třídní 9.B, M, Z PO 14.00 - 16.00
Mgr.Ivana Zemanská ivana.zemanska@seznam.cz
třídní 6.A, Čj, Ov, D, má na starosti školní časopis "Časopejsek" PO 14.00 - 16.00
Ing.Vladislava Sládečková sladeckova@tiscali.cz
Př, Ch, má na starosti ekologickou výchovu a kontakty se ZOO Praha
ST 7.30 - 8.30, 13.00 - 14.30
Mgr.Jana Zelená janazel.@seznam.cz
třídní 7.B, Čj, Ov, výchovná poradkyně, správkyně školního "ucha" a koordinátorka činnosti školního dětského parlamentu

Mgr.Věra Luxová luxova.vera@seznam.cz třídní 8.A, Nj, Z, organizátorka lyžařských zájezdů  PO 14.00 - 16.00
Mgr.Radka Poláková radka-polakova@seznam.cz
třídní 7.A, M, Ch, preventistka negativních jevů a kapitánka školního volejbalového týmu

Mgr. Berenika Pohlová
berenika.pohlova@seznam.cz
třídní 8.B, Vv, Hv, Ateliér, výzdoba školy

Ing.Vladimír Sálík vladimir.salik@centrum.cz
Tv, Pv, zkušený vodácký průvodce, parašutista a tramp

Mgr. Iveta Dufková iveta.du@centrum.cz
Aj  ČT 13.30 - 15.00
Ing.Eva Katuščáková
goldberger@volny.cz
Aj

Susan Halevy shalevy@volny.cz
Aj, Fj, rodilá mluvčí z Kanady

Mgr.Zdeňka Šetřilová
Z
Mgr.Milena Prenghyová
D, klub mladých diváků
Mgr.Jana Žatečková j.zateckova@volny.cz
Tv PÁ 13.30-14.30
Mgr.Vlastimila Pospíšilová
Rv (tj. vysvětluje žákům ráda ony choulostivé věci...)

Mgr.Lenka Kvasničková
náboženství
Markéta Šimková

Nj

Jana Jindrová

Fj

Karolína Kuzdasová
karolinakuzdasova@seznam.cz
5.A

Mgr.Lýdie Boukalová lydie.klan@seznam.cz
2.B, program "Začít spolu", dramatická výchova, má na starosti kulturu na 1. stupni

Mgr.Milota Pelánová milota.pelanova@seznam.cz
1.A, vedoucí učitelka 1. stupně
Mgr.Pavla Medová medova@hotelpragueinn.cz
1.B, program "Začít spolu"
ST 13.30 - 15.00
Mgr.Hana Sieglová sieglova.h@seznam.cz
3.A ČT, PÁ 13.00 - 14.30
Mgr.Monika Kubíčková kubickova_monika@seznam.cz
3.B, program "Začít spolu", Aj, stará se o klub mladých čtenářů ČT 13.00 - 15.00
Mgr.Matěj Žák
BillyEliot@seznam.cz
4.A, největší Žák naší školy (měří 2 metry)
PO 14.00 - 16.00
Mgr.Alžběta Ženíšková alzbeta.zeniskova@seznam.cz
4.B, vedoucí učitelka tříd "Začít spolu", koordinátorka tvorby švp

Mgr.Ludmila Vajglová lvajglova@seznam.cz
1.A
Mgr.Ludmila Plesná lida.plesna@seznam.cz
5.B, program "Začít spolu" ÚT 13.00 - 15.00
Mgr.Bohuslava Gabrielová
náprava SPU, v 1.A "zaskakuje" za dlouhodobě nemocnou L. Vajglovou

Mgr.Veronika Ramertová veronika@ramert.cz
asistentka učitele (3.B), vedoucí pobočky Smržovská 1

Mgr. Lucie Pfrognerová
asistentka učitele (2.B), Aj

Kateřina Hloušková

asistentka učitele (4.B)





Mgr. Pavel Jurníček jurna@centrum.cz školní psycholog
PO 15.00 - 17.00