Mikulášská besídka3.12.1999

Mikuláš v akci

Mikulášská besídka se letos konala pouze pro žáky 1. až 3. tříd. Důvodem nebylo to, že bychom ty starší neměli rádi, ale víc nám nedovolila omezená kapacita kina.
    Celou akci připravila Jolana Fuchsová spolu s Janou Zelenou. Pod stříbrnou vánoční hvězdou proběhly různé soutěže a scénky, mimo jiné i pásmo o narození Ježíška. Vystoupily také děti z tanečního kroužku Hany Dluhošové a nakonec došlo i na zpěv koled, kterým jsme konečně přivolali Svatého Mikuláše s početnou družinou čertů a andělů. Ten rozdal dětem balíčky, několik zlobivců odnesli čerti do pekla, a besídka mohla skončit.
    Za spolupráci děkujeme také KC Beseda, Táně Macholdové, J.Kruckému, J.Lachoutovi, A.Nejedlé a vybraným žákům 5. - 9.třídy.